Dla Wystawców

Pokaż swoje produkty i usługi na największych w Polsce targach zoologicznych Animals’ Days i przenieś swoją karierę i biznes na nowy, lepszy poziom rozwoju. Weź udział w konferencjach i spotkaniach branżowych, a także w programie matchmakingowym Hosted Buyers i nawiąż nowe, cenne relacje biznesowe.

Dlaczego warto?

Targi Zoologiczne Animals’ Days to wydarzenie skierowane zarówno do miłośników zwierząt, jak i profesjonalistów z branży hodowli zwierząt towarzyszących i opieki nad nimi. W jednym miejscu spotkają się hodowcy psów i kotów rasowych, opiekunowie i wielbiciele bezrasowców, właściciele sklepów i hurtowni, producenci i dystrybutorzy karm i akcesoriów do chowu i pielęgnacji zwierząt, akwaryści i terraryści.

Animals’ Days to doskonała okazja do nawiązania relacji biznesowych, promocji i prezentacji artykułów do hodowli i pielęgnacji zwierząt. Rozwijamy Targi – o sektor rehabilitacji i leczenia zwierząt towarzyszących. Zmienia się świadomość właścicieli zwierząt – dbałość o swojego pupila, odwiedzający szukają cenionych i znanych na rynku rehabilitantów, lekarzy weterynarii, co daje możliwość rozwinięcia Targów o strefy dotąd niespotykane na innych imprezach, nie tylko polskich, ale i zagranicznych.

Sukces poprzednich edycji wzbudził zainteresowanie rynku międzynarodowego – organizujemy pawilony zagraniczne z Chinami i Turcją. Dzięki uruchomionemu przez Ptak Warsaw Expo programowi hosted – buyers, Animals’ Days stanowią platformę spotkań polskich producentów szeroko rozumianego rynku zoologicznego z potencjalnymi partnerami biznesowymi z zagranicy, umożliwiając zwiększenie eksportu polskim firmom.

Jako pierwsi w Polsce wyszukujemy dla naszych klientów partnerów z zagranicy o ściśle określonym profilu działalności i zajmujemy się organizacją sesji matchmakingowych. We współpracy z naszymi patronami i partnerami organizujemy szereg konferencji i seminariów, które mają sprzyjać rozwojowi współpracy polskich przedsiębiorców z partnerami zagranicznymi, a wszystko po to, aby zwiększyć międzynarodową wymianę handlową.

W programie , oprócz stoisk wystawienniczych i konferencji branżowych, znajdą się prezentacje zwierząt rasowych – psów, kotów, kawii domowych, szczurów rodowodowych, pokazy zwierząt egzotycznych, porady i wykłady dla miłośników zwierząt, warsztaty treningowe, porady groomerskie, ekspozycje i wiele innych atrakcji. Animals’ Days to nie tylko platforma dla biznesu, ale również impreza dla wszystkich amatorów zwierząt. Zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

AnimalsDays wystawa

Pokażesz swoje produkty i usługi

Dołącz do grona kilkuset wystawców z kraju i zagranicy, którzy właśnie tutaj zaprezentują swoje najnowsze rozwiązania oraz premierowe produkty. Daj się poznać tysiącom klientów zainteresowanych Twoją ofertą.

Poszerzysz wiedzę i znajdziesz inspirację

W programie wydarzenia znajdzie się szereg szkoleń, konferencji i warsztatów (m.in. z zakresu sprzedaży i marketingu w biznesie zoologicznym) skierowanych do profesjonalistów, podczas których nie tylko poszerzysz swoją wiedzę, ale też znajdziesz inspirację do pracy nad swoim biznesem.

AnimalsDays konferencja
AnimalsDays wystawa

Spotkasz branżę i nawiążesz cenne kontakty

Targowe konferencje i szkolenia to także świetna okazja do spotkania w gronie przedsiębiorców, hodowców, lekarzy weterynarii i innych specjalistów z branży zoologicznej. Specjalny program matchmakingowy Hosted Buyers z udziałem kupców z kilkunastu krajów pozwoli Ci zbudować międzynarodowe kontakty biznesowe.

O organizatorze


Organizatorem Animals’ Days jest Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo. To największy ośrodek targowy w Europie Środkowej i doświadczony organizator imprez. Członek UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego.

Centrum dysponuje 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w 6 halach, 500 000 m2 powierzchni całkowitej i 15 000 miejsc parkingowych. Ptak Warsaw Expo zlokalizowane jest na przedmieściach Warszawy – 15 minut jazdy samochodem z centrum stolicy, 10 minut od międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina (port Okęcie).

W 2017 roku, w Ptak Warsaw Expo odbyło się 30 imprez o charakterze biznesowym i konsumenckich, w których udział wzięło łącznie ponad 650 tysięcy odwiedzających i 6 tysięcy wystawców z Polski i zagranicy.

15 min

od centrum Warszawy

10 min

od portu lotniczego

15 000

miejsc parkingowych

ptak-warsaw-expo-logo
  • 1 Warszawa Ptak Warsaw Expo 143,000
  • 2 Poznań Międzynarodowe Targi Poznańskie 107,160
  • 3 Ostróda ExpoMazury Ostroda 40,000
  • 4 Kielce Kielce Fair Center 36,000
  • 5 Katowice International Congress Center + Spodek 15,000
  • 6 Wrocław Hala Stulecia 14,000
  • 7 Sosnowiec Expo Silesia 13,500
  • 8 Warszawa MT Polska 13,500
  • 9 Warszawa Warsaw International Expo Centre Expo XXI 13,500
  • 10 Gdańsk Amber Expo 12,000
Animals' Days stoisko

Oferta wystawiennicza


Bądź częścią jednych z największych targów zoologicznych w Polsce! Rozwijaj z nami swój biznes. Zdobądź nowych klientów i partnerów. Weź udział w wielkim święcie branży zoologicznej.

Powierzchnia wystawiennicza niezabudowana od 222 PLN / 1m2
Zabudowa standardowa – 80 PLN / 1m2
Projekt indywidualny – do uzgodnienia

RegulaminWarunki uczestnictwa