avd_atrakcje

Atrakcje na Targach
Animals & Veterinary Days
2021

Zdjecie z targow Animals & Veterinary days

Potrójna Wystawa Kynologiczna

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Warszawie i Ptak Warsaw Expo ma przyjemność zaprosić Państwa na Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych, Krajową Wystawę Psów Rasowych, Klubową Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się w dniach 15-17 października 2021 r. podczas IV Edycji Międzynarodowych Targów Zoologicznych Animals’ Days w Ptak Warsaw Expo. To jedyna w Polsce potrójna Wystawa Kynologiczna. W wystawie będą brały udział psy z Polski i zagranicy, blisko 6000 czworonogów 180 ras.

Więcej informacji
wystawa-kotow-sobota-11-09-2021-74

Felimpiada 2021

Unia Felinologii Polskiej zaprasza na Felimpiadę 2021 – największe wydarzenie felinologiczne od lat w Polsce. 16-17 października, na Animals & Veterinary Days, zapraszamy na wielką wystawę kotów rasowych, organizowaną równolegle przez No Problem (system FIFe), PZF (system WCF) i X-Treme (system TICA). W jednej hali wystawienniczej Ptak Expo znajdą się setki pięknych kotów oraz inne atrakcje, które obmyśla Unia Felinologii Polskiej.
Nie przegapcie takiej okazji!Więcej informacji o imprezie i zapisach na www.felimpiada.pl

Więcej informacji
strefa_akwa-1-1

Strefa Akwarystyki Magazynu Akwarium

Na ponad pięciuset metrach kwadratowych zostanie zaaranżowana bogata wystawa akwarystyczno – terrarystyczna, której, co już się stało tradycją Akademii Magazynu Akwarium, dwa skrzydła – świat ryb i bezkręgowców wodnych oraz świat kręgowców i bezkręgowców lądowych – będą się wzajem przenikać i uzupełniać. Wszystko to znajdzie się w zielonej otulinie tropikalnych roślin owadożernych, storczyków i pnączy, przybierając kształt tętniącej życiem, prawdziwie bujnej i kolorowej enklawy. Akademia Magazynu Akwarium – jak co roku – z daleka będzie zatem przyciągać wzrok odwiedzających i działać, niczym magnes, na wszystkich, dorosłych i dzieci, wstępujących w progi hali targowej.

Więcej informacji
adoptuj-sercem-1

Akcja „Adoptuj z Sercem”

to inicjatywa mająca na celu propagowanie odpowiedzialnej adopcji oraz zachęcanie wszystkich, którym marzy się czworonożny przyjaciel, zamiast kupowania szczeniaka, do udania się do schroniska i podarowania domu pupilowi, który z utęsknieniem na niego czeka. W tym roku w sposób szczególny dotyczyć będzie psów-seniorów, które również oczekują na kochających opiekunów! Akcję wesprą jej wyjątkowi Ambasadorowie – znane i rozpoznawalne osoby ze świata show biznesu, kultury i mediów! Dołącz do nas i pomóż znaleźć pupilom ich nowe miejsce na Ziemi!

Więcej informacji

plaszczka

Gady i zwierzęta egzotyczne 

Wystawa zwierząt egzotycznych (gady, płazy, węże) podczas targów. https://www.facebook.com/Jeticorp

Patroni medialni

Partnerzy

Partner Konferencji

new-project-77

Sponsorzy