Dlaczego warto

Podczas każdej edycji targów staramy się stworzyć miejsce, w którym mogą Państwo porozmawiać i poznać opinię klientów na temat oferowanych produktów które Państwo oferują. Jest to jedyne takie miejsce, gdzie mogą Państwo edukować młodzież i dzieci odnośnie potrzeb zwierząt, co w długofalowych działaniach z pewnością wpłynie korzystnie na rozpoznawalność marki.Podczas targów organizowane są przez Związek Kynologiczny w Polsce trwające przez trzy dni
wystawy psów: Klubowa, Krajowa i Międzynarodowa. Dzięki tym wydarzeniom sprowadzimy dla Państwa ponad 50 tysięcy potencjalnych klientów.

Bogaty program szkoleń biznesowych dla właścicieli sklepów zoologicznych, doradców klienta, hurtowni zoologicznych, producentów oraz dystrybutorów, organizowana przez magazyn Zoobranża wraz z Ptak Warsaw Expo.
Z względu na współpracę z ośrodkami targowymi na całym świecie stworzyliśmy strefę międzynarodową, gdzie producenci i dystrybutorzy branży zoologicznej z zagranicy będą mogli pokazać swoje produkty, a także nawiązać współpracę z polskimi firmami.

Szkolenia biznesowe


Bogaty program szkoleń biznesowych dla właścicieli sklepów i hurtowni zoologicznych, weterynarzy, groomerów, trenerów zwierząt – wspólnie z wiodącym na rynku zoologicznym magazynem ZOOBRANŻA.

Wspieramy małe firmy


Stworzenie produktu targowego dla start-upów małych firm, tak by za niedużą kwotę mogli zaprezentować swoje produkty na rynku zoologicznym.

Hosted Buyers


Targi to świetna okazja na przeprowadzenie bezpośredniej rozmowy z obecnymi i potencjalnymi klientami (strefa B2B).

Opinie o targach

(…) Targi dały możliwość zapoznania się całą ofertą dostawców (nie zawsze mamy 100% produktów od naszych kontrahentów). Dodatkowo na targach mogliśmy odwiedzić nowych nieznanych nam producentów/dystrybutorów. Dla pracowników był to również czas szkoleń, dzięki czemu stale podnoszą swoje kwalifikacje, na czym bardzo zależy naszej firmie. (…)

Bardzo miło nam było gościć na tegorocznych targach Animals Days. Spotkaliśmy się z firmami, z którymi współpracujemy od lat oraz nowymi – potencjalnymi – kontrahentami. Mieliśmy możliwość poznania innowacyjnych produktów dla zwierząt zarówno z zakresu karm jak i akcesoriów. Niewątpliwym atutem targów była Konferencja Branży Zoologicznej, na której między innymi zostało zaprezentowane nowoczesne rozwiązanie informatyczne dla branży zoologicznej (…)

Impreza nabrała bardziej targowego wymiaru dzięki dużej liczbie gości branżowych: przedstawicieli sklepów, firm zoologicznych, hurtowni, a nawet potencjalnych kontrahentów zagranicznych z Turcji czy Chin. Do tej pory Animals’ Days było raczej imprezą konsumencką, gdzie należało przygotować atrakcyjną ofertę detaliczną. W tej chwili mogę uczciwie powiedzieć, że powstała również przestrzeń i możliwości dla kontaktów i rozmów handlowych. Taka forma jest dla mnie atrakcyjna i zamierzam brać udział w następnej edycji. (…)

Obecni wystawcy wiodących marek


Zostań wystawcą

OFERTA WYSTAWIENNICZA


Promocja na zabudowę:
Standard plus -20% od ceny podstawowej*
Quadro -30% od ceny podstawowej*

*promocja trwa do końca grudnia 2019

Bądź częścią jednych z największych targów zoologicznych w Polsce! Rozwijaj z nami swój biznes. Zdobądź nowych klientów i partnerów. Weź udział w wielkim święcie branży zoologicznej.

Powierzchnia wystawiennicza niezabudowana od 225 PLN / 1m2
Zabudowa standard plus – 120 PLN / 1m2
Projekt indywidualny – do uzgodnienia