Adrian Tomczuk

Project Manager

a.tomczuk@warsawexpo.eu

Tel: +48 690 183 441

Dagmara Osiak

Key account manager

d.osiak@warsawexpo.eu

Tel: +48 517 132 294

Michał Tukiendorf

Specjalista ds sprzedaży targów

m.tukiendorf@warsawexpo.eu

Tel: +48 517 138 511

Aneta Krawczak

Specjalista ds. sprzedaży i organizacji targów

a.krawczak@warsawexpo.eu

Tel: +48 572 504 650

Mateusz Hyra

Specjalista ds. sprzedaży i organizacji targów

m.hyra@warsawexpo.eu

Tel: +48 517 123 021

Monika Jaszcza

Dyrektor Projektu

m.jaszcza@warsawexpo.eu

EDUKACJA

KONTAKT DLA GRUP SZKOLNYCH

Aleksandra Buza

E-mail: edukacja@warsawexpo.eu

tel. +48 513 977 713

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA GRUP SZKOLNYCH

Wypełniony formularz należy odesłać na adres: edukacja@warsawexpo.eu

MAMY KOLEJNEGO CHĘTNEGO!

zaproś znajomych