Dlaczego warto

Podczas każdej edycji targów staramy się stworzyć miejsce, w którym mogą Państwo porozmawiać i poznać opinię klientów na temat oferowanych produktów które Państwo
oferują. Jest to jedyne takie miejsce, gdzie mogą Państwo edukować młodzież i dzieci odnośnie potrzeb zwierząt, co w długofalowych działaniach z pewnością wpłynie korzystnie na rozpoznawalność marki.

Podczas targów organizowane są przez Związek Kynologiczny w Polsce trwające przez trzy dni wystawy psów: Klubowa, Krajowa i Międzynarodowa, a także dwudniowa Światowa Wystawa Kotów organizowana przez Unię Felinologi Polskiej.
Dzięki tym wydarzeniom sprowadzimy dla Państwa ponad 50 tysięcy potencjalnych klientów.

Szeroka oferta atrakcji


Wystawy kynologiczne, felinologiczne, zwierząt egzotycznych, eksperckie konsultacje oraz pokazy edukacyjno – rozrywkowe dla właścicieli zwierząt

Wspieramy małe firmy


Stworzenie produktu targowego dla start-upów małych firm, tak by za niedużą kwotę mogli zaprezentować swoje produkty na rynku zoologicznym.

Hosted Buyers


Targi to świetna okazja na przeprowadzenie bezpośredniej rozmowy z obecnymi i potencjalnymi klientami (strefa B2B).

PROFIL WYSTAWCÓW:
 • producenci pasz dla zwierząt
 • importerzy akcesoriów i pasz
 • sieć sklepów zoologicznych
 • ręcznie wykonane produkty, np. klatki, kołnierze itp.
 • firmy produkujące preparaty lecznicze
 • hurtownie zoologiczne
 • sklepy internetowe
 • producenci drapaków
 • producenci posłań dla zwierząt
 • producenci środków higieny
 • producenci akwaria / terraria
 • producenci akcesoria do akwarium

Zakres branżowy

Karmy dla zwierząt

Sprzęt i akcesoria do hodowli oraz pielęgnacji zwierząt

Zabawki dla zwierząt

Środki pielęgnacyjne i farmaceutyczne

Akwaria, terraria i klatki wraz z wyposażeniem

Usługi dla zwierząt

Na targi dostaniesz się


Samochodem

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice - zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut, a z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!

Autobusem

Autobusy linii 703, 711 kursują z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków”, autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

Pociągiem

Na przystanku Dworzec Centralny wsiądź w tramwaj nr 7 lub 9, kierunek – Krakowska P+R. Na ostatnim przystanku – Krakowska P+R, przesiądź się w autobusy linii 703,711 (przystanek docelowy: „Paszków”) lub 733 (Przystanek docelowy: „Centrum mody”).

Darmowy dojazd

Podczas trwania targów kursować będę bezpłatne autobusy z Dw.Centralnego oraz Lotniska im. Fryderyka Chopina.

Animals Days

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Targi odbywają się w Ptak Warsaw Expo, Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn, 114D Wolica*

Bilety będą dostępne w przedsprzedaży internetowej oraz na miejscu w recepcjach podczas trwania targów. Wszystkie osoby, które dokonają rejestracji online lub w biurze targowym otrzymają bezpłatną wejściówkę.

Zaproszenie ma tylko formę informacyjną i nie upoważnia do wejścia na targi. Konieczna jest rejestracja lub zakup biletu.

Wstęp dla dzieci jest niewskazany. Jednak jeśli chcesz aby Twoje dziecko towarzyszyło Ci podczas targów to zakup bilet na dany dzień. Wstęp na targi dla dzieci do 7 roku życia jest bezpłatny.

Na targi można dotrzeć samochodem lub bezpłatnymi shuttle busami dojeżdżającymi do Ptak Warsaw Expo z centrum Warszawy oraz Lotniska Chopina.

Dla wygody odwiedzających nas gości parking jest bezpłatny.

Tak, na terenie targów będą punkty gastronomiczne.

Tak. Na terenie hal znajdują się szatnie i będzie można zostawić w nich małą walizkę.