ryby_1-min
avd_6_logo

Mistrzowie Aranżowania akwariów w Polsce!

Szykuje się niesamowita impreza dla fanów Aquascapingu! Podczas Największych Targów Zoologicznych w Europie Środkowo – Wschodniej Animals & Veterinary Days 2021 w Centrum Targowo- Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, odbędą się w Polsce Mistrzostwa Europy w tej dyscyplinie. O tytuł mistrzowski i duże pieniądze będzie rywalizowało 30 najlepszych zawodników z całej Europy. Pierwszy raz w Polsce zobaczymy też takie międzynarodowe sławy jak m.in. Herry Rasio, Takayuki Fukada czy Filipe Oliviera. Właśnie ruszyły eliminacje!

Zawodnicy będą mieli 2 dni na stworzenie podwodnych dzieł sztuki w zbiornikach 90x60cm. Aranżacje powstaną od podstaw z materiałów dostępnych na miejscu. Oprócz różnego rodzaju korzeni i skał, zawodnicy będą mogli skorzystać z najlepszej jakości roślin od holenderskiej Aquaflory oraz z Japońskiego podłoża aktywnego DarkSoil. Mistrzostwom będzie towarzyszyło wiele atrakcji dla widowni, m.in. tworzenie mistrzowskich aranżacji przez 7 międzynarodowych sędziów oraz warsztaty jak samemu stworzyć profesjonalną aranżację. Całe zawody będą dostępne dla odwiedzających targi Animals & Veterinary Days w Nadarzynie, gdzie odbędzie się rywalizacja.

aec-2020
konary

Oprócz zawodów, nie lada atrakcją będzie pokaz aranżowania akwarium w wykonaniu sędziów z całego świata. Takayuki Fukada, Herry Rasio, Filipe A. Oliveira , Balbi Vaquero, Esther Mous, Sascha Hoyer, Michał Adamek – to nazwiska, które gwarantują show na najwyższym poziomie.

Organizatorem Mistrzostw jest firma Aqua Show oraz firma Aquael. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej join-eac.com oraz na profilach społecznościowych wydarzenia.

Kup bilet
winner-aquascaping
kafelek-aquascaping