Program Hosted Buyers

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZOSTAŃ VIPEM


SPOTKANIA B2BVIP ROOMWIECZÓR GALOWYDARMOWY KUPON OBIADOWY


Dzięki uruchomionemu przez Ptak Warsaw Expo programowi hosted – buyers, który jest z sukcesem rozwijany, Animals’ Days, stanowią platformę spotkań polskich producentów szeroko rozumianego rynku zoologicznego z potencjalnymi partnerami biznesowymi z zagranicy, umożliwiając współpracę międzynarodową.

Jako pierwsi w Polsce wyszukujemy dla naszych klientów partnerów z zagranicy o ściśle określonym profilu działalności i zajmujemy się organizacją sesji matchmakingowych. We współpracy z naszymi patronami i partnerami organizujemy szereg konferencji i seminariów, które mają sprzyjać rozwojowi współpracy polskich przedsiębiorców z partnerami zagranicznymi. Targi Zoologiczne Animals’ Days 2018 zakończyły się organizacyjnym i frekwencyjnym sukcesem – do Ptak Warsaw Expo przyjechało niemal 50 tysięcy odwiedzających, którzy, którzy podziwiali tysiące zwierząt oraz stoiska niemal 230 wystawców. Tegoroczna wystawa zajęła prawie 50 tysięcy metrów kwadratowych.

W ramach programu Hosted Buyers organizator zapewnia potencjalnych partnerów biznesowych do rozmów dedykowanych podczas Animals’ Days. Partnerzy zagraniczni wybierani są w oparciu o profil wskazany przez przedsiębiorcę.

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych poszukiwaniem nowych rynków zbytu dla swoich produktów gorąco zachęcamy do kontaktu z Zespołem Targowym.

FORMULARZ REJESTRACJI HOSTED BUYERS