Światowa Wystawa Kotów - Sposor Kormotech, Marka Optimeal (15-17 października 2021)

Światowa Wystawa Kotów Rasowych podczas Animals’ Days, 15-17 października 2021 w Ptak Warsaw Expo!
Wystawa Kotów Rasowych to nie tylko święto hodowców pasjonatów, ale także świetny sposób na miłe i rodzinne spędzenie weekendu. Organizatorem wystawy jest Polski Związek Felinologiczny, który od 1996 zrzesza hodowców kotów rasowych.Na wystawie zobaczymy blisko 500 kocich piękności, z całego świata, które przyjadą z różnych części naszego globu. Najliczniej reprezentowane będą koty brytyjskie w różnych odmianach kolorystycznych oraz koty maine coon. Oglądać będzie można koty rosyjskie niebieskie, syberyjskie, norweskie leśne, selkirk rexy, koty tajskie czy bezwłose sfinksy petersburskie.

Niewątpliwą atrakcją dla zwiedzających będą dodatkowe konkursy – tzw. WCF Ringi, które odbędą się zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. W trakcie trwania Ringów sędzia dokona wyboru najpiękniejszego kociaka, kastrata i kota dorosłego uczestniczącego w konkursie. Kocie piękności oceniane będą przez międzynarodowych sędziów felinologicznych z Austrii, Belgii, Włoch i Polski.
Na wystawie każdy z sędziów, spośród ocenianych przez siebie kotów, wybierze jednego przedstawiciela danej kategorii, nominując go do konkursu Best In Show.
Szczegółowe informacje: www.pzf.pl

Kup bilet

Firmę KORMOTECH, tworzy grupa wykwalifikowanych specjalistów: lekarzy oraz techników weterynarii, technologów i chemików. Stawiamy sobie wysokie cele i dążymy do ich realizacji. W wyniku naszych wspólnych starań powstała wysokiej jakości karma dla psów i kotów OPTIMEAL i Club4Paws.