Pozostałe atrakcje

Ministerstwo Motyli Jacek Pałasiewicz

Największa wystawa motyli z całego świata podczas targów Animals’ Days.

Jeże pigmejskie, ślimaki afrykańskie, szczury rasowe, lotopałanki

Jako Stowarzyszenie, istniejemy od 2013 roku, najpierw w formie Stowarzyszenia zwykłego, a od 2016 jako Stowarzyszenie wpisane do KRS.
Jesteśmy nietypowi, postawiliśmy na wzajemne wspieranie się, niż aspekt komercyjny.
Nie prowadzimy działalności gospodarczej. Koszty działalności pokrywane są ze składek członkowskich, darowizn.
Od 2019 roku rozszerzyliśmy zakres działalności i obecnie oprócz jeży, w Stowarzyszeniu, mamy lotopałanki karłowate, jaszczurki, szczury rodowodowe oraz ślimaki afrykańskie.
Nasz zakres działań jest bardzo duży. Prowadzimy Domy Tymczasowe dla pigmejskich jeży afrykańskich. Pośredniczymy w adopcji jeży pigmejskich. Zdarzają nam się interwencje. Prowadzimy nieodpłatne warsztaty dla dzieci. Jedyni w Polsce prowadzimy rejestrację jeży pigmejskich oraz lotopałanek karłowatych. Staramy się, aby co najmniej raz w roku wspomóc fundacje zajmujące się jeżami europejskimi. Dość duża i bogata przesyłka z produktami trafia od nas jako pomoc dla jeży europejskich. W tym roku, pomoc wyrusza do Fundacji Przytul Jeża. Taka pomoc jest możliwa dzięki wsparciu osób, które kawałeczek swojego dobrego serducha przekazują robiąc zakupy w sklepie, z którym współpracujemy od samego początku naszej działalności, tj.
Naszymi członkami honorowymi są Państwo Gucwińscy. A można nas było spotkać na licznych targach, TVP 2, Polsat; usłyszeć w radio Kielce, radio ZET; przeczytać w Echo Dnia, Gazecie Starachowickiej.

Lemury

Gady i zwierzęta egzotyczne 

Kup bilet