OPINIE

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

kakadu-mini

PODZIĘKOWANIE - REKOMENDACJA

Monika Wąs – Merchandising Specialist

„Targi Animals Days w Nadarzynie to wydarzenie, które z pewnością na stałe wejdzie do kalendarza obowiązkowych imprez zarówno dla samych wystawców jak i odwiedzających. Pierwsza edycja okazała się niesamowitym sukcesem. Dziesiątki stoisk firmowych i producenckich, imprezy i pokazy towarzyszące, to tylko część z atrakcji, jakie organizatorzy przygotowali dla odwiedzających. Firma Royal Canin miała tę przyjemność uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu. Była to niewątpliwie bardzo dobra okazja do zaprezentowania naszych produktów oraz świetnia okazja do rozmowy z właścicielami psów i kotów. Impreza pokazała jak wiele obecnie ma do zaoferowania branża zoologiczna i jak bardzo ten segment rozwinął się w ciągu ostatnich kilku lat”.

Emil Bieńkowski Dyrektor Sprzedaży i Marketingu AQUAEL

“Targi WARSAW ANIMALS DAYS w PTAK WARSAW EXPO były dla naszej firmy najlepszą okazją do zaprezentowania i zareklamowania szerokiemu gronu potencjalnych klientów naszych nowych produktów, w tym, w szczególności, nowych lamp i zestawów akwariowych. Dały nam możliwość do spotkania z obecnymi oraz przyszłymi użytkownikami produktów AQUAEL oraz udzielenia odpowiedzi na liczne ich pytania. Organizacja Konkursu na Aranżację Akwarium była z kolei wspaniałą okazją do promocji i upowszechniania zwłaszcza wśród najmłodszych mądrego, edukującego hobby jakim jest akwarystyka z której miało możliwość skorzystać ponad 40 tys. zwiedzających. Z pełnym przekonaniem rekomenduję wszystkim firmom uczestnictwo w kolejnej edycji Targów, która odbędzie się w dniach 6-8 kwietnia 2018 r. AQUAEL również weźmie w niej udział!”

Małgorzata Kurnicka Marketing i reklama

“ScanVet Poland od ponad 25 lat oferuje nowoczesne leki weterynaryjne, suplementy i produkty pielęgnacyjne, znajdujące zastosowanie w profilaktyce i w najczęstszych problemach zdrowotnych psów i kotów. Produkty oferowane przez firmę to m.in. linia innowacyjnych produktów na stawy ArthroScan i ArthroFlex, na odporność – Scanomune, na sierść – EFA Olie i wiele innych. ScanVet Poland posiada ugruntowaną, silną pozycję na rynku i cieszy się dużym zaufaniem lekarzy weterynarii i właścicieli zwierząt. Udział w Targach Animals Days pozwolił firmie zaprezentować swoje produkty szerokiemu gronu odwiedzających, a także nawiązać obiecujące kontakty biznesowe z przedstawicielami innych firm. Animals Days niewątpliwie stanowią istotne wydarzenie dla przedstawicieli branży zoologicznej, mamy nadzieję, że kolejna edycja będzie cieszyć się także tak dużym zainteresowaniem jak tegoroczna.”

KOTY!

KOTKI, KOTECZKI!