avd_strona_news_patronat_zamerdani

Zamerdana Elza jest z nami!

Zamerdani.pl to dog-lifestylowy blog, którego twórcy opowiadają o świadomym i odpowiedzialnym, wspólnym życiu przewodników oraz ich psów.

Znajdziecie na nim przewodniki po najciekawszych trasach Mazowsza oraz Lubelszczyzny, wyruszycie w rejs pod żaglami, poczytacie o codzienności (szkoleniach, wychowaniu, amatorsko trenowanych sportach, psich chorobach), wreszcie: przetestujecie najciekawsze produkty dla psów.

Blog Zamerdani.pl był początkowo pamiętnikiem, opisującym życie owczarka Donnera oraz dokumentującym m.in. jego wyzwania i ulubione zabawy oraz pracę przewodników nad psimi problemami. Szybko stał się rozpoznawalny za sprawą szczerych wpisów, pokazujących blaski i cienie życia z psem, które (choć niewątpliwie wspaniałe), nie zawsze jest piękne i kolorowe. Często bywa za to okupione godzinami szkoleń, pogryzionymi rękami, tonami zjedzonych parówek i litrami łez.

Przez lata Amelia, twórczyni bloga, pokazywała zmiany w zachowaniu Donnera, motywując innych do pracy nad problemami swojego psa. Koniec końców udowodniła, że opieka nad psem problemowym nie wyklucza realizacji swoich marzeń. W 2016 roku do Zamerdanych dołączyła suczka Elza, wprowadzając w ich poukładany świat wybuchową miksturę sceptycyzmu i słodkości.

Z radością informujemy, że Zamerdani.pl zostali patronami medialnymi naszej imprezy i od teraz także oni będą Was informować o wszystkich ciekawych wydarzeniach, które przygotowujemy w ramach Animals & Veterinarty Days. Wspólnie zapraszamy do zamerdanego świata, gdzie człowiek schodzi na psy, by w końcu móc żyć pełnią życia.