avd_ruszy__a_sprzedaz_bilet__w

Ruszamy ze sprzedażą biletów na Animals & Veterinary Days!

Zapraszamy do zakupienia biletów na Animals & Veterinary Days, wyjątkowe wydarzenie, stanowiące połączenie klasycznych targów z innowacyjnymi i opiniotwórczymi wydarzeniami towarzyszącymi 

O TARGACH | Animals & Veterinary Days to targi, podczas których konsolidują się branże zoologiczna i weterynaryjna. Wśród wystawców znalazły się wiodące na rynku firmy (oferujące m.in. pożywienie i akcesoria dla zwierząt) oraz ośrodki medyczne. Dzięki konferencji organizowanej przez ZooBranżę, partnera wydarzenia, wszyscy uczestnicy będą mogli włączyć się w dyskusję o cyfryzacji obu sektorów gospodarki.  

BILETY | Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w targach zapraszamy do odwiedzenia strony rejestracji. Jeśli jesteście związani z branżą, której dotyczy organizowane przez Ptak Warsaw Expo wydarzenie, wówczas wybieracie opcję BILET BRANŻOWY. Jeśli po prostu chcecie poznać najnowsze trendy lub klasyczne oferty naszych wystawców, wówczas kupujecie BILET JEDNODNIOWY. Na wszystkich czekają wyjątkowe rabaty. 

Więcej informacji o targach dostępnych na stronie: Targi branży zoologicznej i weterynaryjnej- Animals & Veterinary Days (animalsdays.eu).