news_avd_podsumowanie

Podsumowanie Targów Animals & Veterinary Days 2021

Za nami IV edycja największych targów branży zoologicznej i weterynaryjnej w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbyło się między 15 a 17 października 2021 roku.

Swoje produkty i usługi zaprezentowało 240 marek, odwiedziło nas 19423 odwiedzających, aby nawiązać cenne kontakty biznesowe, pogłębić swoją wiedzę o rynku i trendach na nim panujących. Miniona impreza dała wizytującym i wystawcom bezkonkurencyjną platformę do pozyskiwania i wymiany kontaktów biznesowych z całego świata, zwiększania potencjału organizacyjnego firmy i budowania rozpoznawalności marki na rynku.

Podczas tegorocznej odsłony zaprezentowana została szeroka oferta sprzętu i akcesorów dla zwierząt:

  • Karmy dla zwierząt
  • Sprzęt i akcesoria do hodowli oraz pielęgnacji zwierząt
  • Zabawki dla zwierząt
  • Akwaria, terraria i klatki wraz z wyposażeniem
  • Usługi dla zwierząt
  • Środki pielęgnacyjne i farmaceutyczne

Wydarzenie wzbogaciły pokazy sztuczek treserów i ich pupilów oraz wystawy pięknych, dostojnych czworonogów – Potrójną Wystawę Kynologiczną organizowaną przez Związek Krynologiczny w Polsce. Każdy pies został oceniony przez sędziego kynologicznego. Do oceny zostali zaproszeni 21 międzynarodowi sędziowie kynologiczni z 12 krajów. Każdy dzień wystawy kończyły konkurencje finałowe: wybór najlepszego psa ras polskich, użytkowych, najlepszej pary oraz grupy hodowlanej, najpiękniejszego młodszego szczenięcia, szczenięcia, weterana, juniora, najpiękniejszego przedstawiciela ocenianych grup FCI oraz ras nieuznanych.

Felimpiada to coroczna, prestiżowa Wystawa Międzynarodowa Kotów Rasowych, która odbyła się 16 i 17 października 2021, w ramach imprezy. W ramach wystawy odbyły się trzy wystawy. W tym roku Organizatorami Wystaw byli:

Z ramienia FIFe – Ogólnopolski Klub Kotów i Kociarzy No Problem

Z ramienia TICA – Klub Kota Xtreme

Z ramienia WCF – Polski Związek Felinologiczny.

Ptak Warsaw Expo cechuje, nie tylko skala naszych targów, ale także dbałość o szczegóły i sumienność w wykonywaniu naszej pracy. VII edycja Fast Textile była tego niewątpliwym przykładem i kolejnym sukcesem na naszej liście. Wszystkim, którzy się pojawili serdecznie dziękujemy! Cieszymy się, że nasi klienci opuścili hale z podpisanymi kontraktami i bogatsi o najaktualniejszą wiedzę o rynku i panujących na nim trendach oraz innowacjach.

Do zobaczenia w przyszłym roku.