animals_podsumowanie

Podsumowanie III edycji Animals & Veterinary Days

31 marca 2019 zakończyła się III edycja targów Animals’ Days – Największych Targów Zoologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Przez 3 dni miłośnicy zwierząt mogli odwiedzać stoiska bogate w żywność, artykuły higieniczne i akcesoria dla zwierząt towarzyszących oraz wziąć udział w szkoleniach i warsztatach wraz ze swoimi pupilami.

W ostatni weekend marca w Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo miała miejsce impreza dedykowana miłośnikom zwierząt. Animals’ Days to wszystko dla zwierząt i o zwierzętach w jednym miejscu. Na niemal 30 000 m2 przestrzeni wystawienniczej znaleźć można było produkty i artykuły dla właścicieli gryzoni, gadów, fanów akwarystyki, największa oferta skierowana była jednak do właścicieli psów i kotów. Opiekunowie tych zwierzaków mogli przebierać w szerokiej ofercie karm, zabawek czy też produktów do utrzymania higieny, jak: szczoteczki i preparaty do czyszczenia zębów, specjalistyczne szampony, a także różnego rodzaju suplementy. Na targach Animals’ Days można było znaleźć także, m.in. sznury jutowe dla psów, służące zabawie i jednocześnie zapobiegające chorobom dziąseł, jak też produkty mające na celu ochronę zwierząt przed kleszczami, pchłami i owadami latającymi.

III edycja targów zoologicznych w Ptak Warsaw Expo przyciągnęła tysiące opiekunów zwierząt domowych, którzy oprócz możliwości poznania szerokiej oferty produktowej, mieli okazję uzyskać cenne informacje oraz porady od specjalistów podczas konferencji i szkoleń oraz uczestniczyć w wielu atrakcjach, m.in. Międzynarodowej Wystawie Psów i Kotów Rasowych, jak też podziwiać zawody w Dog Divingu, czyli skokach psów do wody.

Animal’s Days to gratka dla całej rodziny. W trakcie wydarzenia uczestnicy mogli podziwiać okazy bardzo rzadkich gatunków, jak: drzewołazy, tropikalne ryby, pajęczaki, kraby, rozgwiazdy, a także piękne papugi oraz duże ssaki – podczas III edycji w halach targowych można było spotkać na przykład lamy czy wielbłąda. Ogromne wrażenie robiły na odwiedzających również pięknie zaaranżowane akwaria i terraria postawione przez firmy, fora, sklepy i prywatnych pasjonatów. Oprócz tego dla odwiedzających dostępne było także motylarium pełne kolorowych i ogromnych motyli, które chętnie przylatywały do ludzi.

Targi Animals’ Days to niezapomniane spotkanie, pełne wrażeń i emocji towarzyszących licznym atrakcjom, a także szansa na udane zakupy różnego rodzaju produktów dla zwierząt oraz szansa dla hodowców na poszerzenie kolekcji o nowe okazy zwierząt, takich jak: patyczaki, pająki, modliszki i inne gatunki.

Nie możemy się doczekać kolejnego spotkania!