news_header_1200x500_avd_podsumowanie

Sukces największych targów branży zoologicznej i weterynaryjnej w Europie Środkowo-Wschodniej Animals & Veterinary Days

Animals & Veterinary Days to wyjątkowe wydarzenie łączące miłośników zwierząt towarzyszących, jak również najważniejszych producentów i dystrybutorów akcesoriów, żywności i artykułów dla pupili. Jego piąta edycja, która odbyła się w dniach 24-26 listopada 2022 w Ptak Warsaw Expo, była sporym sukcesem.

Świadczą o tym zarówno opinie od wystawców i odwiedzających podczas samego wydarzenia, jak i setki nawiązanych relacji biznesowych, które owocować będą rozszerzeniem sieci kontrahentów i dynamizacją tego sektora usług. Po to właśnie są Animals & Veterinary Days – by integrować i rozwijać dynamicznie rozrastającą się branżę usług dla zwierząt.

Co uzyskali odwiedzający Animals & Veterinary Days?

Odwiedzający Animals & Veterinary Days mogli zaznajomić się z ofertami setek wystawców, a także z innowacjami, które jeszcze nie są dostępne w hurtowniach. Była to doskonała szansa do weryfikacji stanów magazynowych, skorzystania z atrakcyjnych rabatów i okazji cenowych, ale również do spotkań z dystrybutorami i producentami najwyższego szczebla. Na miejscu byli przedstawiciele firm zajmujących się paszami dla zwierząt, importerzy akcesoriów i żywności, właściciele sieci sklepów zoologicznych, twórcy ręcznie wykonanych produktów dla zwierząt, jak również firmy produkujące preparaty lecznicze. Można było nawiązać współpracę z hurtowniami zoologicznymi, sklepami internetowymi, producentami drapaków, posłań, środków higieny oraz akwariów i terrariów. Taki przekrój wystawców pozwolił na analizę konkurencji i zebranie informacji o najkorzystniejszych ofertach.

Konferencje B2B mocną stroną Animals & Veterinary Days

Istotnym aspektem Animals & Veterinary Days były również konferencje i prelekcje największych ekspertów na rynku. Za edukację branżową dedykowaną właścicielom sklepów zoologicznych odpowiadał Krzysztof Burzyński, którego wieloletnie doświadczenie we współtworzeniu sieci sklepów, dało obiektywne spojrzenie na wiele zagadnień biznesowych. Mówił między innymi o zmianach, które mają sens w sklepie zoologicznym, tym dlaczego dodatkowe pięć złotych ma znaczenia w sprzedaży oraz radził jak najlepiej rekrutować pracowników do sklepów.

Istotne informacje z zakresu sprzedaży, marketingu i zarządzania przedstawił z kolei Jerzy Osika, ekspert w tych tematach. Punktami bazowymi jego prelekcji były między innymi sposoby radzenia sobie z uchylaniem obiekcji i obsługą trudnych klientów, to, jak lepiej motywować swoich sprzedawców, by chętniej osiągali lepsze efekty czy też to, jak lepiej poradzić sobie zarówno w dobrych, jak i gorszych czasach dla firmy.

Podczas wydarzenia odbyło się również spotkanie autorskie z Zosią i Piotrem Wojtków, trenerami, behawiorystami, którzy napisali książkę „W harmonii z psem”. Rozmowę poprowadził behawiorysta Paweł Lachowicz. Cieszyło się ona dużą popularnością i zaciekawieniem odwiedzających.

Animals & Veterinary Days – przyszłość branży zoologicznej i weterynaryjnej

Dziękujemy bardzo za obecność podczas piątej edycji Animals & Veterinary Days. Pasjonujące rozmowy o branży, dyskusje na temat rozwoju i liczne zapytania utwierdziły nas w przekonaniu, że szósta edycja eventu powinna się odbyć jak najszybciej! Więcej szczegółów na jej temat znajdziecie Państwo na stronie internetowej animalsdays.eu. Zapraszamy!