Największe w Europie spotkanie branży zoologicznej i miłośników zwierząt. Animals&Veterinary Days za nami!

Animals&Veterinary Days to lider wśród wydarzeń dedykowanych branży zoologicznej i weterynaryjnej w Europie środkowo-wschodniej. Jego szósta edycja odbyła się w dniach 28-30 czerwca 2024 roku w Ptak Warsaw Expo i była eventem pionierskim w swoim rodzaju, bowiem integrującym zarówno kontrahentów B2B, jak również klientów detalicznych.

Branża zoologiczna rozwija się w błyskawicznym tempie. Stoi za tym coraz większa świadomość konsumencka odnośnie do możliwości, które można zagwarantować pupilom i coraz większy popyt na towary różnego rodzaju: kreatywne akcesoria, dopasowane do indywidualnych potrzeb produkty podstawowe, jak również sprzęty gwarantujące większe bezpieczeństwo czworonogów. Jednocześnie zmienia się również holistyczne podejście do usług weterynaryjnych i sposoby dbania o dobrostan zwierząt. To wszystko sprawia, że takie wydarzenia, jak Animals&Veterinary Days cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno klientów biznesowych, jak i detalicznych.

Animals&Veterinary Days europejskim liderem

Animals&Veterinary Days zapracowało na pozycję lidera rynku europejskiego przez kilka ostatnich lat. Jego renoma oparta jest o doświadczenie organizatora, czyli Ptak Warsaw Expo, a także o bazę biznesowych partnerów, którą posiada. To właśnie jakość wystawców jest jednym z najistotniejszych czynników, które wpływają na rosnącą z roku na rok frekwencję targów.

Kogo można było spotkać podczas szóstej edycji wydarzenia? Swoje towary i usługi prezentowali między innymi COBBYS PET, Boehringer Ingelheim, Bult, WATAHA, Czysty Pupil, FROST, WWF. Pełna lista wystawców dostępna jest na stronie internetowej wydarzenia.

W sumie podczas wydarzenia swoje oferty zaprezentowało blisko 80 wystawców. Zaznajomiło się z nimi aż 5384 odwiedzających.

Zawody, pokazy i warsztaty - moc atrakcji Animals&Veterinary Days

Podczas Animals&Veterinary Days rozbudowano również ofertę dla klientów detalicznych i miłośników czworonogów.

Mogli oni uczestniczyć między innymi w pokazach i wykładach na Scenie Głównej eventu. ControlDog uczyło o zachowaniach behawioralnych psów, Fates zorganizowało pokaz psiej mody, pokazano również systemy tropienia, zdradzono jak najlepiej podróżować z psem oraz przekazano najistotniejsze informacje na temat pierwszej pomocy dla czworonogów.

Dodatkowo odwiedzający wzięli udział w wystawie molosów, zawodach agility i obecience. Mogli uczestniczyć również w pokazie pracy psów sportowych i psów więziennych. Przeprowadzono warsztaty z Atelier Wartości poświęcone między innymi pierwszej pomocy, szyciu odblasków czy robieniu szarpaków dla psów. Dodatkowo, dostępne było stoisko Mandorii, na którym można było zaplanować wielką rodzinną przygodę.

Nic dziwnego, że podczas Animals&Veterinary Days świetnie bawili się zarówno starsi, jak i młodsi miłośnicy zwierząt!

Partnerami Animals&Veterinary Days byli Konferencja Branży Zoologicznej i Związek Kynologiczny w Polsce.