Ponad 200 wystawców z Polski i z zagranicy zaprezentuje swoją ofertę dla branży zoologicznej! Formuła B2H zapewniająca wielokanałowe dotarcie do klientów. Ponad 50 tysięcy gości!

DLACZEGO WARTO:

  • najlepsza infrastruktura w Europie Środkowo-Wschodniej (nowoczesne hale, doskonała lokalizacja, parking na 15 tys. samochodów)
  • korzyści dla gości biznesowych (specjalistyczne konferencje i szkolenia, uroczysta Gala Biznesu i wieczór integracyjny, strefa Hosted Buyers, strefa New Product Showcase, atrakcyjne oferty rabatowe dla klientów hurtowych)
  • liczne atrakcje dla klientów B2B (międzynarodowa wystawa psów rasowych, międzynarodowa wystawa kotów, prelekcje, seminaria i pokazy zwierząt)!

4 - 5 września

(piątek, sobota)godz. 10:00-16:00

Zapisz się już dziś.
Liczba miejsc limitowana!

Konferencja branży zoologicznej

„Zdobądź nowych klientów! Wielokanałowość i trendy w branży zoologicznej” – to
wydarzenie dedykowane dla właścicieli, kadry kierowniczej oraz doradców w sklepach zoologicznych. Stanowi miejsce spotkań i wymiany doświadczeń specjalistów
z branży. Spotkania odbywają się w formie paneli dyskusyjnych i wykładów prowadzonych przez ekspertów. Podczas Konferencji poznasz oczekiwania, potrzeby
i dynamicznie zmieniające się zwyczaje zakupowe współczesnych klientów. Dowiesz się, jak skutecznie do nich dotrzeć. Uzyskasz najnowsze narzędzia umożliwiające prowadzenie skutecznego marketingu i sprzedaży!

W PROGRAMIE:
  • wyjątkowi prelegenci, najgorętsze tematy – trendy i wyzwania stojące przed branżą w ciągu najbliższych lat, najnowsze trendy na rynku karm dla psów i kotów – dieta przyszłości, komunikacja skrojona na miarę – personalizacja, ekonomia współdzielenia i strategia ‘WIN – WIN’ w praktyce, społeczna odpowiedzialność biznesu!
  • Euromonitor – najnowszy raport dotyczący polskiej i światowej zoologii!
  • premiera innowacyjnej aplikacji MY PET STORY, nowy kanał komunikacji mobilnej stworzony dla branży zoologicznej – poznaj ją jako pierwszy!
DLACZEGO WARTO:
  • nowoczesna forma interaktywnych warsztatów
  • szeroki wybór tematów
  • materiały szkoleniowe i certyfikat ukończenia szkolenia dla każdego uczestnika!

Zostań Partnerem Konferencji i Szkoleń!
Zadzwoń lub napisz: bernadeta.stanko@zoobranza.com.pl | 606 448 000

4 września

(piątek) godz. 16:30
Uroczysta Gala Biznesu ANIMALS’ DAYS 2020

Podczas Gali nastąpi rozstrzygnięcie IV Niezależnego Plebiscytu Branży Zoologicznej i wręczenie statuetek Produktów Roku, Handlowca Roku i Firmy Roku!

Prezentacja uczestników akcji „Adoptuj z Sercem”!

Wręczenie nagród dla Sklepów Miesiąca „ZooBranży” oraz Certyfikatów Jakości 2019/2020!

Prowadzący: Tomasz Kammel i Joanna Zarzyńska, redaktor naczelna magazynu „ZooBranża”!

Wieczór integracyjny branży zoologicznej

Doborowe towarzystwo, kameralna atmosfera, doskonała kuchnia, dobra muzyka.


4 - 6 września

(piątek, sobota, niedziela)godz. 10:00 - 18:00
Akcja „Adoptuj z Sercem”

to inicjatywa mająca na celu propagowanie odpowiedzialnej adopcji oraz zachęcanie wszystkich, którym marzy się czworonożny przyjaciel, zamiast kupowania szczeniaka, do udania się do schroniska i podarowania domu pupilowi, który z utęsknieniem na niego czeka. W tym roku w sposób szczególny dotyczyć będzie psów-seniorów, które również oczekują na kochających opiekunów! Akcję wesprą jej wyjątkowi Ambasadorowie – znane i rozpoznawalne osoby ze świata show biznesu, kultury i mediów! Dołącz do nas i pomóż znaleźć pupilom ich nowe miejsce na Ziemi!

Zostań Partnerem Akcji „Adoptuj z Sercem!” Wspomóż bezdomne zwierzęta oraz tych, którym nieobojętny jest ich los! Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń lub napisz: bernadeta.stanko@zoobranza.com.pl | 606 448 000


4 - 5 września

(piątek, sobota)godz. 10:00 - 16:00

Więcej szczegółów na
www.animalsdays.eu/hosted-buyers

Hosted Buyers

Program umożliwiający nawiązanie kontaktów biznesowych z partnerami z całego świata! Kameralna atmosfera ułatwiająca przedstawienie swojej oferty i prowadzenie negocjacji! Idealna szansa dla polskich firm do wypłynięcia na szerokie wody i zaistnienia na rynkach zagranicznych! Zgłoś się już dziś!


4 - 6 września

(piątek, sobota, niedziela)godz. 10:00 - 17:00

Więcej szczegółów na
www.animalsdays.eu

New Product Showcase

Nowość na targach zoologicznych w Polsce! Specjalna Strefa Nowości, gdzie zostaną zaprezentowane najnowsze produkty dostępne na rynku. Doskonała okazja do zapoznania się z nowymi trendami i rozwiązaniami produktowymi!