ANIMALS DAYS

29-31 Marca 2019

Animals Days to największa w Polsce impreza poświęcona zwierzętom domowym. Zwierzaki, żywność, artykuły higieniczne i akcesoria dla nich, a także seria spotkań edukacyjnych o tym, jak zadbać o swojego pupila – słowem wszystko dla zwierząt i o zwierzętach w jednym miejscu. Do odwiedzenia naszej wystawy zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt domowych. Zarówno właścicieli, osoby dopiero zainteresowane zakupem lub przygarnięciem pupila, jak i tych ciekawych zwierząt domowych i fachowej wiedzy o opiece nad nimi.

ATRAKCJE TARGÓW 2019:

  • Międzynarodowa Wystawa Kotów
  • Międzynarodowa Wystawa Psów
  • Mistrzostwa Akwarystyczne

WAŻNE!

W trosce o bezpieczeństwo zarówno hodowców, odwiedzających a także zwierząt zabrania się podczas Targów Animals Days 2018 

1. Wprowadzania własnych zwierząt na teren wystawy.

2. Dokarmiania zwierząt na terenie wystawy.

3. Wnoszenia i spożywania posiłków na terenie wystawy.

4. Każdy Wystawca ma obowiązek trzymania swego pupila na smyczy bądź w transporterze, oraz posiadać aktualna książeczkę zdrowia

5. Każdy Wystawca musi mieć dla czworonoga przy sobie kaganiec bądź zaświadczenie od lekarza weterynarii, że z powodu uwarunkowań genetycznych (szczególnie rasy brachycefaliczne) podopieczny nie może mieć kagańca.”

Zarejestruj się jako Odwiedzający!

O WYDARZENIU

WYSTAWA, TARGI, ROZRYWKA, EDUKACJA

Targi Zoologiczne Warsaw Animals Days to impreza skierowana zarówno do miłośników zwierząt, jak i profesjonalistów z branży hodowli zwierząt domowych i opieki nad nimi. W jednym miejscu spotkają się hodowcy psów i kotów rasowych, opiekunowie i wielbiciele bezrasowców, właściciele sklepów i hurtowni, producenci i dystrybutorzy karm i akcesoriów do chowu i pielęgnacji zwierząt, akwaryści i terraryści. W programie znajdą się prezentacje zwierząt rasowych – psów, kotów, świnek morskich, szczurów hodowlanych,pokazy zwierząt egzotycznych, porady i wykłady dla zwierzolubów, warsztaty treningowe, konkursy groomerskie, ekspozycje i wiele innych atrakcji. Warsaw Animals Days to doskonała okazja do nawiązania relacji biznesowych, promocji i prezentacji artykułów do hodowli i pielęgnacji zwierzaków, jak również możliwość zdobycia wiedzy z różnych dziedzin powiązanych z tematyką chowu, aktywnego spędzania czasu i treningu zwierząt. Warsaw Animals Days to także impreza dla wszystkich amatorów zwierząt. Zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Zakres tematyczny:

  • psy
  • koty
  • gryzonie
  • gady i płazy
  • ptaki
  • zwierzęta akwariowe
  • inne zwierzęta domowe

CHCEMY TYCH TARGÓW!

W IMIENIU WSZYSTKICH ZWIERZĄT

Zarówno w miejskiej dżungli, jak i w zaciszu gospodarstwa ważne miejsce zajmują zwierzęta domowe. Przyjmuje się, że w samej Warszawie żyje około 140 000 psów, a 48% wszystkich Polaków mieszkających w kraju ma w swoim domu jakieś zwierzę.  Prestiżowe wystawy psów rasowych, międzynarodowe pokazy akwarystyczne, konkursy ptaków gadających i śpiewających, a nawet parady dla właścicieli kundelków przyciągają bardzo liczną publiczność  w każdym wieku. W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie imprezami tego typu zarówno o charakterze branżowym, jak i rozrywkowym postanowiliśmy stworzyć największe w Polsce cykliczne wydarzenie targowe o nazwie Warsaw Animals Days. Zapraszamy na II edycję! 

UWAGA WAŻNA INFORMACJA

Międzynarodowa Wystawa Kotów

WSZYSCY TWOI ZNAJOMI LUBIĄ TO!

Międzynarodowa Wystawa Psów

KOTKI, KOTECZKI

KOTY

PIESKI, PIESECZKI

PSY

ZNANE I LUBIANE

KRÓLIKI

ZWIERZAKI DOMOWE

ŚWINKI MORSKIE

WARSAW ANIMAL DAYS!

29-31 MARCA 2019  !