Dla branży


Wystawy zwierząt, żywność, artykuły higieniczne i akcesoria dla zwierząt, a także seria spotkań edukacyjnych o tym, jak zadbać o swojego pupila – to wszystko i wiele więcej czeka na odwiedzających Animals’ Days, największe w Polsce wydarzenie poświęcone zwierzętom domowym.

Do odwiedzenia wystawy zapraszamy profesjonalistów z branży zoologicznej, a także wszystkich miłośników zwierząt towarzyszących. Właścicieli, osoby dopiero zainteresowane nabyciem lub przygarnięciem pupila, jak i tych ciekawych zwierząt towarzyszących i fachowej wiedzy o opiece nad nimi.

Dlaczego warto?

Animals’ Days to największa w Polsce impreza poświęcona zwierzętom domowym. Wystawy zwierząt, żywność, artykuły higieniczne i akcesoria dla zwierząt, a także seria spotkań edukacyjnych o tym, jak zadbać o swojego pupila – słowem wszystko dla zwierząt i o zwierzętach w jednym miejscu. Do odwiedzenia naszej wystawy zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt towarzyszących. Zarówno właścicieli, osoby dopiero zainteresowane nabyciem lub przygarnięciem pupila, jak i tych ciekawych zwierząt towarzyszących i fachowej wiedzy o opiece nad nimi.

Rejestracja B2B
AnimalsDays wystawa karm dla zwierząt

Poznasz nowe produkty i usługi

Na targach Animals’ Days swoją ofertę zaprezentuje kilkuset wystawców z całego kraju, a także zagranicy. To właśnie tutaj firmy pokażą swoje najnowsze rozwiązania oraz premierowe produkty.

Spotkasz branżę

Targi będą okazją do spotkania w gronie hodowców, lekarzy weterynarii i innych specjalistów z branży zoologicznej. Pomogą w tym liczne wydarzenia konferencyjne i szkoleniowe, które odbędą się w ramach targów.

AnimalsDays Gala biznesu
AnimalsDays konferencja

Poszerzysz swoją wiedzę

W programie Animals’ Days zaplanowano szereg szkoleń, warsztatów, wykładów, a także konferencje. Znajdą się tutaj zarówno wydarzenia adresowane ściśle do profesjonalistów, jak i te, z których skorzystają wszyscy miłośnicy i właściciele zwierząt domowych.

Rejestracja B2B


Jesteś profesjonalistą z branży zoologicznej? Na targi Animals’ Days wejdziesz za darmo po dokonaniu bezpłatnej rejestracji. Nie czekaj. Już teraz wypełnij krótki formularz i zaplanuj czas by odwiedzić największe w Polsce targi zoologiczne.

Rejestracja B2B

Bezpłatny autobus


Jak co roku, przez cały czas trwania targów Animals Days kursować będzie darmowy autobus z centrum Warszawy do Ptak Warsaw Expo. Rozkład jazdy zamieścimy tuż przed imprezą targową.

mapa-dojazdowa

Dojazd


Samochodem

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!

Autobusem

Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

Pociągiem

Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).

Godziny otwarcia


Piątek, 29 marca 2019 – 10.00 – 17.00

Sobota, 30 marca 2019 – 10.00 – 18.00

Niedziela, 31 marca 2019 – 10.00 – 18.00