Niepowtarzalna Strefa Psa ,,The Warsaw Pethouse”

6-8 KWIETNIA 2018

Niepowtarzalna Strefa Psa ,,The Warsaw Pethouse” – pierwsza w Polsce luksusowa świetlica i hotel dla psów oraz Butik dla Psów – ,,The Warsaw Pethouse”

logo wp,,Zaczęło się od świetlicy i hotelu dla psów. Kolejnym krokiem jest luksusowy butik. Wiemy, że pies dla naszych Gości to nie tylko ukochany pupil, ale również członek rodziny. Naturalną więc rzeczą jest, że szukamy dla niego zdrowego jedzenia i bezpiecznych akcesoriów, tworzonych przez najlepszych, renomowanych producentów. Wszystkie produkty dostępne w Butiku Dla Psów – The Warsaw Pethouse są tworzone przez ludzi z pasją, co przekłada się na najwyższą jakość wykonania i wyłącznie atestowane materiały.

Wśród produktów, które dla Ciebie wybraliśmy znajdziesz m.in. niepowtarzalne gryzaki z poroża jelenia. Będące pierwszym na świecie gryzakiem pochodzenia zwierzęcego, przy tworzeniu którego nie ucierpiało żadne zwierzę.
Mokre karmy jakości “human-grade”, czyli zdatne do spożycia przez ludzi, przygotowane z tych samych składników, które trafiają do najlepszych restauracji. Biodegradowalne zabawki, naturalne szampony czy legowiska z jonami srebra dla wielu mogą być zaskoczeniem, dla nas ważnym elementem, którym chcemy się z Tobą podzielić.

The Warsaw Pethouse to nie tylko zabawa w świetlicy dla psów i doskonałe produkty w butiku. Jesteśmy twórcą Wielkiej Ogólnopolskiej Akcji Świątecznej, która co roku, w okresie Świąt Bożego Narodzenia, dzięki ogromnemu wsparciu wielbicieli zwierząt wspiera psiaki w schroniskach. Dlatego w czasie targów będziesz mieć szansę dołączyć do naszego teamu #pies_senior i przekazać cegiełkę dla tych, którzy potrzebują Twojej pomocy najbardziej. Akcję wspierają Margaret, Kamil Bednarek, Karolina Korwin-Piotrowska, Kasia Tusk, Reggie i Iwona z Żon Hollywood i wielu, wielu innych. Dołącz do naszej drużyny!

W strefie The Warsaw Pethouse będziecie mogli osobiście porozmawiać z twórcami pierwszej w Polsce luksusowej świetlicy i hotelu dla psów oraz wziąć udział w panelach dyskusyjnych z twórcami najlepszych w Polsce produktów dla psów, dostępnych w naszym Butiku – The Warsaw Pethouse oraz ze specjalistami z branży weterynaryjnej. Chcesz wiedzieć jak powstają gryzaki z sera himalajskiego? Jak naprawdę tworzone są karmy dla psów? Interesuje Cię jak zabezpieczyć psa przed udarem słonecznym? Odwiedź koniecznie strefę The Warsaw Pethouse

Mamy dla Ciebie również wielką niespodziankę! Chcesz wiedzieć jaką? Obserwuj uważnie profil Animals Days oraz Butik Dla Psów – The Warsaw Pethouse.”

PSY!

PIESKI, PIESECZKI!