Poprzednia edycja w liczbach

38116

Odwiedzających

240

Marek

29204m2

Powierzchni

340

Ras psów

4. Edycja Międzynarodowych Targów Zoologicznych Animals & Veterinary Days

Największa w Polsce impreza poświęcona zwierzętom towarzyszącym. Zwierzaki, żywność i akcesoria dla nich, a także ciekawe atrakcje (międzynarodowe wystawy psów i kotów, zawody, wystawa akwarystyczno – terrarystyczna, mistrzostwa aranżowania akwariów. Do odwiedzenia naszej wystawy zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt. Sprawdź jakie atrakcje przygotowaliśmy dla całych rodzin.

Bilety już od 50 zł. (dzieci do lat 16 wchodzą bezpłatnie)

Kup bilet

Atrakcje na Targach

Potrójna Wystawa Kynologiczna

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Warszawie i Ptak Warsaw Expo ma przyjemność zaprosić Państwa na Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych, Krajową Wystawę Psów Rasowych, Klubową Wystawę Psów Rasowych, która odbędzie się w dniach 15-17 października 2021 r. podczas IV Edycji Międzynarodowych Targów Zoologicznych Animals’ Days w Ptak Warsaw Expo. To jedyna w Polsce potrójna Wystawa Kynologiczna. W wystawie będą brały udział psy z Polski i zagranicy, blisko 6000 czworonogów 180 ras.

Więcej informacji

Felimpiada 2021

Unia Felinologii Polskiej zaprasza na Felimpiadę 2021 – największe wydarzenie felinologiczne od lat w Polsce. 16-17 października, na Animals & Veterinary Days, zapraszamy na wielką wystawę kotów rasowych, organizowaną równolegle przez No Problem (system FIFe), PZF (system WCF) i X-Treme (system TICA). W jednej hali wystawienniczej Ptak Expo znajdą się setki pięknych kotów oraz inne atrakcje, które obmyśla Unia Felinologii Polskiej.
Nie przegapcie takiej okazji!Więcej informacji o imprezie i zapisach na www.felimpiada.pl

Więcej informacji

Mistrzowie Aranżowania akwariów w Polsce!

Szykuje się niesamowita impreza dla fanów Aquascapingu! Podczas Największych Targów Zoologicznych w Europie Środkowo – Wschodniej Animals & Veterinary Days 2021 w Centrum Targowo- Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, odbędą się w Polsce Mistrzostwa Europy w tej dyscyplinie. O tytuł mistrzowski i duże pieniądze będzie rywalizowało 30 najlepszych zawodników z całej Europy. Pierwszy raz w Polsce zobaczymy też takie międzynarodowe sławy jak m.in. Herry Rasio, Takayuki Fukada czy Filipe Oliviera. Właśnie ruszyły eliminacje!

Więcej informacji

Strefa Akwarystyki Magazynu Akwarium

Na ponad pięciuset metrach kwadratowych zostanie zaaranżowana bogata wystawa akwarystyczno – terrarystyczna, której, co już się stało tradycją Akademii Magazynu Akwarium, dwa skrzydła – świat ryb i bezkręgowców wodnych oraz świat kręgowców i bezkręgowców lądowych – będą się wzajem przenikać i uzupełniać. Wszystko to znajdzie się w zielonej otulinie tropikalnych roślin owadożernych, storczyków i pnączy, przybierając kształt tętniącej życiem, prawdziwie bujnej i kolorowej enklawy. Akademia Magazynu Akwarium – jak co roku – z daleka będzie zatem przyciągać wzrok odwiedzających i działać, niczym magnes, na wszystkich, dorosłych i dzieci, wstępujących w progi hali targowej.

Więcej informacji

Akcja „Adoptuj z Sercem”

to inicjatywa mająca na celu propagowanie odpowiedzialnej adopcji oraz zachęcanie wszystkich, którym marzy się czworonożny przyjaciel, zamiast kupowania szczeniaka, do udania się do schroniska i podarowania domu pupilowi, który z utęsknieniem na niego czeka. W tym roku w sposób szczególny dotyczyć będzie psów-seniorów, które również oczekują na kochających opiekunów! Akcję wesprą jej wyjątkowi Ambasadorowie – znane i rozpoznawalne osoby ze świata show biznesu, kultury i mediów! Dołącz do nas i pomóż znaleźć pupilom ich nowe miejsce na Ziemi!

Więcej informacji

Gady i zwierzęta egzotyczne 

Wystawa zwierząt egzotycznych (gady, płazy, węże) podczas targów. https://www.facebook.com/Jeticorp

Patroni medialni

Partnerzy

Partner Konferencji

Sponsorzy