Animals’ Days 2019 to Największe Targi Zoologiczne w Polsce. Odbędą się w dniach 29-31 marca w Ptak Warsaw Expo.
Już po raz trzeci partnerem targów jest Animal Rescue Polska. Fundacja, która ratuje zwierzęta domowe i dzikie oraz prowadzi działania na rzecz poprawy ich dobrostanu
w Polsce. Na targach zadba o jak najlepsze bezpieczeństwo i komfort zwierząt w trakcie imprezy.
Działalność Fundacji skupia się przede wszystkim na interwencyjnej pomocy zwierzętom
i ludziom, edukacji, integracji środowisk, przeciwdziałaniu w sytuacjach kryzysowych oraz na rozwoju i poprawie infrastruktury, mającej wpływ na jakość życia zwierząt i ludzi. Targi Animals’ Days są okazją do szerszego zapoznania się z działalnością Fundacji oraz uzyskania innych, ciekawych informacji na temat realizowanych przez nią projektów.
Program obecności Fundacji na Targach obejmuje mnóstwo atrakcji przeznaczonych zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. W tym roku Animal Rescue Polska przygotowała
m.in. strefę z końmi z Geronimo Team, Kawiarnię dla psów, akcję „Max wróć”, czyli możliwość wygrawerowania na miejscu adresówki dla swojego pupila, będzie można zobaczyć profesjonalny sprzęt ratowniczy i poznać ludzi z SORZ (Służby Ochrony i Ratownictwa Zwierząt) a także zasięgnąć porady behawiorystycznej dla psów oraz kotów. Będzie można również kupić fundacyjne gadżety i tym samym wspomóc działania Fundacji.

Dodatkowo w tym roku, razem z portalem Ubrania do Oddania, Animal Rescue Polska prowadzi zbiórkę pieniędzy na nowy samochód interwencyjny. W związku z tym każdy, kto posiada w swojej szafie kilogramy zbędnych ubrań, może je spakować i przekazać na szczytny cel. Jeden kilogram ubrań, to 1 zł na rzecz Fundacji Animal Rescue. Wpłaty na samochód interwencyjny można dokonać także za pośrednictwem portalu https://www.ratujemyzwierzaki.pl/sorz.
Więcej atrakcji na targach Animals’ Days!
Zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt do odwiedzenia stoiska Animal Rescue!